Makaleler

 • Özel Evrakta (Belgede) Sahtecilik Suçu
  Özel Evrakta (Belgede) Sahtecilik Suçuna dair bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizi inceleyerek Hasgül Hukuk Bürosu´nun sizlere sunduğu tüm detayları öğrenebilir ve avukatlarımıza sorularınızı iletebilirsiniz.
 • Gerçeğe Aykırı Belge Düzenlemek
  Gerçeğe Aykırı Belge Düzenlemek suçu ve cezası ile alakalı, resmi belgede sahtecilik suçlarında yer alan bu içeriğimizi hemen inceleyebilirsiniz.
 • Yağma ve Tefecilik İle Alakalı Yargıtay Kararı
  1-Sanıklar ..., ... ve ... hakkında yağma, sanık ... hakkında tefecilik suçundan verilen beraat hükümlerine yönelik ?İstinaf başvurusunun esastan reddine? 2- Sanıklar ..., ... ve ... hakkında tefecilik suçundan verilen mahkumiyet ile sanık ... hakkında y
 • Resmi Belgede Sahtecilik ve 5607 Sayılı Yasaya Aykırlık Yargıtay Kararı
  Yerel mahkemece verilen hüküm temyiz edilmekle; başvurunun nitelik, ceza türü, süresi ve suç tarihine göre dosya okunduktan sonra Türk Milleti adına gereği görüşülüp düşünüldü; I) Gümrük İdaresi adına Hazine vekilinin temyiz isteminin incelenmesinde;
 • Yargıtay Kararı Tazminat Davası Yargılaması
  Taraflar arasındaki tazminat davasının yapılan yargılaması sonunda ilamda yazılı nedenlerden dolayı davanın esastan reddine yönelik verilen hükmün davalı vekilince duruşmalı olarak temyiz edilmes zerine ilgililere çağrı kağıdı gönderilmişti. Belli günde d
 • Yargıtay Kararları Tapu İptali ve Tescil Davası
  Taraflar arasında görülen tapu iptali ve tescil davası sonunda, yerel mahkemece davanın reddine ilişkin olarak verilen karar asıl ve birleştirilen davanın davacıları tarafından yasal süre içerisinde temyiz edilmiş olmakla dosya incelendi, Tetkik Hakimi ..
 • Gerçek Bir Resmi Belgeyi Başkalarını Aldatacak Şekilde Değiştirmek
  Gerçek Bir Resmi Belgeyi Başkalarını Aldatacak Şekilde Değiştirmek durumu "Resmi Belgede Sahtecilik Suçu" olarak karşımıza çıkacaktır. Bu suça dair bilgileri hemen Hasgül Hukuk kurumsal web sitesinden anında inceleyebilirsiniz.
 • Ağır Ceza Avukatları
  Ağır Ceza Avukatları ile ilgili yaptığınız aramalarda, ihtiyacınız olan tecrübeli ve tüm konulara hakim olan avukatlarımız sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen web sitemizde yer alan numaralardan hukuk büromuza ulaşabilirsiniz.
 • Ağır Ceza Mahkemelerinin Kararlarına Karşı İstinaf Başvurusu
  Ağır Ceza Mahkemelerinin Kararlarına Karşı İstinaf Başvurusu yapılabilmesi için hukuki destek alarak profesyonel avukatlar ile çalışmanız için gerekli olan tüm bilgileri işinin ehli avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz.
 • Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılmasında Denetim Süresinde Suç İşlenmesi
  Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılmasında Denetim Süresinde Suç İşlenmesi halinde karşılaşılacak durumlar ile alakalı tüm detayları firmamızın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve hukuk büromuzdan profesyonel destek alabilirsiniz.
 • Adli Para Cezasında Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması
  Adli Para Cezasında Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması konusu ile ilgil profesyonel bir destek almak ve görülen davalarınızda yetkili temsilci olarak Hasgül Hukuk avukatları ile çalışmak için ulaşım sağlabilirsiniz.
 • Hapis Cezasında Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması
  Hapis Cezasında Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması konusuna dair bazı bilgileri Hasgül Hukuk kurumsal sitesinde sizler için paylaştık, hemen inceleyebilir ve işinin ehli uzman avukatlardan destek alabilirsiniz.
 • HAGB Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması
  HAGB Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması nedir? Ne anlama gelir? Hasgül Hukuk Bürosu olarak merak ettiğiniz bu konuya web sitemizde yayınladığımız bu içerik aracılığı ile deyindik.
 • Ağır Ceza Mahkemelerinin Hangi Kararlarına İtiraz Edilebilir
  Ağır ceza mahkemelerinin almış olduğu kararlara itiraz edebilmek için izlemeniz gereken yolları Hasgül Hukuk firması kurumsal sitesinde sizler için hazırlanan bu içerikten inceleyebilir ve aklınıza takılan tüm konular için bize ulaşabilirsiniz.
 • Ağır Ceza Mahkemelerinin Soruşturma Aşamasındaki Görevleri Nelerdir
  Ağır Ceza Mahkemelerinin Soruşturma Aşamasındaki Görevleri Nelerdir? Ağır ceza davaları ile ilgili merak ettiğiniz bu sorunun yanıtına Hasgül Hukuk sitesi içeriklerinden hemen erişebilir ve bilgi alabilirsiniz.
 • Ağır Ceza Davaları Ne Kadar Sürer
  Ağır ceza davalarında farklı etkenlerde olabilir, misal soruşturma aşamasında ifadesi alınmış, alınmamış tanıkların kovuşturma aşamalarında dinlenmesi yapılacak ise bu yargı süresi de ona göre değişiklik gösterebilecektir. Şayet ağır ceza mahkemelerindek
 • Ağır Ceza Mahkemeleri Hangi Davalara Bakmakla Görevlidir
  Ağır Ceza Mahkemeleri Hangi Davalara Bakmakla Görevlidir? Sorusunun yanıtını aradığınız Google´da rastladığınız Hukuk Büromuzun web sitesinden genel bilgilere erişeibilirsiniz.
 • Ağır Ceza Mahkemesi Nedir
  Ağır Ceza Mahkemesi Nedir? Ağır ceza mahkemeleri hakkında gerekli bilgilere, genel konulara ve alanında uzman avukatlara firmamız tarafından yayınlanan bu yazı içeriği sayesinde ulaşabilirsiniz.
 • Trafik Cezasına İtiraz Hangi Mahkemeden Yapılır
  Trafik Cezasına İtiraz Hangi Mahkemeden Yapılır? Trafik cezasına itirazın süresi nedir, itiraz dilekçesi hazırlama ve diğer detaylar için Hasgül Hukuk Bürosu sizlere bu yazıyı hazırladı.
 • İdari Para Cezası Avukatı
  İdari Para Cezası Avukatı mı arıyorsunuz? Yediğiniz idari para cezalarının itirazlarının yapılması, davalarının açılması ve takibi için Hasgül Hukuk Bürosundan hizmet alabilirsiniz.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) Cezalarına İtiraz
  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) Cezalarına İtiraz konusunda SGK tarafından alınmış olan idari para cezalarına yapılacak olan itirazın nereye, ne zaman yapılması gerektiğini sizlerle paylaşmaktayız.
Sitemizde yayınlanan fotoğraf ve yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
blog