Kartal Adliyesi Avukatları

İstanbul ilinde uzun senelerdir hukuki hizmetler sunan avukatlarımız hukuki tecrübeleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Avukatlarımız çözüm üretme ve davalardaki başarılı olma oranlarına bağlı olarak Kartal Adliyesi´nde görülecek olan tüm davalarınızda hızlı & etkili sonuçlar alacaktır. Hasgül Hukuk Bürosu´nda yer alan avukatlarımız müvekkillerinin Türkiye´nin her yerinde davalarına katılım sağlayabilmektedir. İhtiyaçlarınıza çözüm olabilecek olan uzman kadromuz ile şirket davaları, kripto para davaları, kaçakçılık hususu ile alakalı davalarda ve ayrıca web sitemizde bulunan tüm faaliyet alanlarında sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Ceza avukatlarımız tüm tüzel kişilere ve gerçek kişilere yönelik olan suç isnadı, cezai şikayet durumları, soruşturma ve kovuşturma konularında hem danışmanlık hem de avukatlık hizmeti sunuyoruz. Büromuzda inşaat, gayrimenkul hukuku, kira hukuku ile alakalı hizmetler verilebilmektedir.

ADLİYE AVUKATLARI

Kartal Anadolu Adalet Sarayı´ndaki avukatlarımız ile başarılı bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Müvekkillerimize her konuda hukuki hizmet sunacak olan tecrübeli avukatlarımız ile gerektiğinde marka avukatlığı ve fikri mülkiyet avukatı olarak hizmet sunabilmekteyiz. İşçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıkların giderilmesi ve iş hukuku alanındaki diğer davalarda da etkin sonuçlar alabilmekteyiz.

Hasgül Hukuk Bürosu´nun avukatları müvekkillerini Kartal´da en iyi şekilde temsil etmektedir. Anadolu Adalet Sarayı´nda görülecek davalarınız için profesyonel destek alabilmek için bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorunlarınızda müvekkilleriniz için en sağlıklı çözümleri sunmaktayız.

Ceza Hukuku Kartal Avukatı

Ceza hukuku alanında uzman kadromuz ile en etkili sonuçları alma gayretinde olan avukatlarımız Kartal´da hizmetinizdedir. Ceza yargılaması hususundaki kanunlar Türkiye´de TÜRK CEZA KANUNU & CEZA MUHAKEMESİ KANUNU´dur. Türk Ceza Kanunu cezaları belirlemektedir. Diğer kanun Ceza Muhakemesi Kanunu ise yargılamada yer alacak olan prosedürleri ve usulleri göstericidir. Avukatlarımız Kartal´da sizlere şikayet dilekçesi hazırlama hizmeti, eklerin hazırlanması, kolluk ve savcılıklardaki ifade sırasında hazır olunması ve ağır ceza mahkemelerindeki davalarınızda sanık müdafi, müşteki vekili olarak hizmetlerini sağlayabilmektedir. Bu alanda merak ettiğiniz tüm hususlar için çekinmeden sitemizde yer alan canlı destek Whatsapp hattımız ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca Sulh Ceza & Asliye Ceza Mahkemelerinde de sanık müdafi ve müşteri vekili olarak hizmetlerimizi sunabilmekteyiz. Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

  • Chargeback Nedir?
    Chargeback Nedir? Ters ibraz anlamına gelen bu konu hakkında detaylı bilgiye firmamızın web sitesinden erişebilir ve chargeback talepleriniz için hemen bizleri arayabilirsiniz.
  • Kira Artışında Limit Belli Oldu
    Ülkemizin son dönemini oldukça meşgul eden ve bir çok hukuk bürosuna bu durum ile alakalı soru, talep gelmesine karşın açıklamalar yetkili makamlardan yapıldı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ kira düzenlemesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu..
  • Tüfekle Tehdit Beraat Yargıtay Kararı
    Tüfekle Tehdit edilmesi sonrasında verilen mahkumiyet kararında Beraat Yargıtay Kararı konusu sitemizde siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur, hemen inceleyebilirsiniz.
Sitemizde yayınlanan fotoğraf ve yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
blog