Çağlayan Adliyesi Avukatları

Hasgül Hukuk Bürosu İstanbul ilinin tüm Adalet Saraylarında ihtiyacınız olan hukuki desteği size sunacaktır, Çağlayan Adliyesi Avukatları olarak yaptığınız arama motorundaki tarama sırasında rastladığınız hukuk büromuz aracılığı ile uzman ceza avukatları sizlere her konuda destek olacaktır.

Çağlayan Adalet Sarayı´nda avukatlarımız şikayet dilekçesi hazırlama hizmetl, eklerin hazırlanması ve detaylandırılması konusunda size hizmet verebilir. Ayrıca avukatlık ofisimizden hizmet alarak kolluk ve savcılıklarda ifadeniz alınırken hazır bulunmamızı talep edebilirsiniz. Tüm mahkemeler için Hasgül Hukuk Bürosu2nun uzman avukatları sanık müdafi ve müşteki vekili olarak hizmet verebilmektedir.

Ek olarak avukatlarımız ihtiyaç duyulduğu zamanlarda savcılıklardan verilen takipsizlik kararlarına, mahkemelerde verilen takipsizlik kararlarına itiraz edebilmektedir. Temyiz dilekçelerinin hazırlanması veya cezaevlerindeki tutukluların, hükümlülerin ziyaretlerinin yapılması için bizden destek alabilirsiniz. İstanbul ilinin önde gelen ceza avukatları ile uzun yıllardır aynı çatı altında hizmetlerini sürdüren Hasgül Hukuk ayrıca Kripto para davaları, kaçakçılık davaları, dolandırıcılık davaları, güveni kötüye kullanma ile alakalı olan davalar, taksirle yaralama hususlarındaki davalar, kredi kartı dolandırıcılığı vb.. tüm suçlamalar için savunma hazırlayabilmekte ve duruşmalarda sizleri en iyi şekilde temsil edebilmektedir.

İSTANBUL İŞ DAVALARI AVUKATLARI

İş hukuku davaları ile ilgili uzman avukat arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Avukatlarımız ile işçi ve işveren arasında yer alan ilişkilerin düzenlenebilmesi, hizmet sözleşmelerindeki hazırlama hususları, işe alma ve işten çıkarılma ile alakalı tüm usullerin meydana getirilmesi, performanslardaki değerlendirmeler ve insan kaynakları ile alakalı yönetim detaylarındaki hukuki desteğin sağlanması için firmamızın web sitesinden bize ulaşabilirsiniz.

İnsan kaynakları birimleri için hukuki desteklerin sağlanabilmesi ve işçiler ile işverenler arasındaki uyuşmazlıkların çözümlenebilmesi için Hasgül Hukuk Bürosu avukatları danışmanlık sunabilmektedir. İstanbul ilindeki iş hukuku avukat ekipleri ile deneyimli ve bilgi birikimli avukatlarımız aracılığıyla işçi olan müvekkillerimizde ise ihbar tazminatı davaları, kıdem tazminatı davaları ve işe iade davalarının açılmasında hizmet sağlayabilmekteyiz. Ayrıca Mobbing ve kötü niyet ile alakalı tazminatlarına ilişkin davaların açılarak takiplerin yapılmasında uzman avukatlarımız sizlerin yanında olacaktır. Hasgül Hukuk´un profesyonel avukatları işveren müvekkilleri için ise işyeri güvenliği konularındaki dikkate alınacak olan hususlarda danışmanlık yapmakta ve ayrıca işveren ile çalışanların haklarının korunması için hizmetler sunacaktır.

Daha fazla detay ve bilgi için sitemizdeki telefonlarımızdan Çağlayan Adliyesi’ndeki uzman avukatlarımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

  • Kripto Para Cüzdanın Bloke Edilmesi
    Hasgül Hukuk Bürosu olarak kripto para hukuku alanında ve bu hususları içeren tüm konularda sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bugün Kripto Para Cüzdanın Bloke Edilmesi başlığını ele aldık.
  • Kripto Paraların Hukuki Durumu
    Kripto para alanında sürekli kendini geliştiren ve bu tür davalara katılım sağlayan uzman avukatların yer aldığı Hasgül Hukuk Bürosu´nda Kripto Paraların Hukuki Durumunu ele alacağız.
  • Sigara Tütün Kaçakçılığının Suçu ve Cezası
    Sigara Tütün Kaçakçılığının Suçu ve Cezası ile alakalı hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde Hasgül Hukuk olarak sizi bilgilendirmek ve bu suç ile karşılaştığınızda profesyonel hizmet vermek bizim görevimizdir.
Sitemizde yayınlanan fotoğraf ve yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın
blog